May 29, 2023

Aroundusinfo

Trending Entertainments Sports Technology World News

Ertugrul actress Esra Bilgic goes viral on the Internet with new bold photos

esra-bilgic-ertugrul

 The famous Turkish actress Esra Bilgic, also known as Halime Sultan, is known for her outstanding performance in the Turkish historical drama series Dirilis: Ertugrul.

This beautiful 29-year-old actress has a fascinating Instagram feed and is loved by many of her fans. Esra posted a lifeless and gorgeous portrait of her hot photos taken by L’Officiel Türkiye magazine on Instagram.

The 29-year-old young man became popular on the Internet with his charming appearance, and showed a charming appearance on his first appearance.

Read More: Hira Mani captivates audiences by channeling her inner Halime Sultan of Ertugrul

#EsraBilgiç çekime hazırlanırken, kahvesini yudumladığı sırada başta Aralık/Ocak sayımızda kendimize sorduğumuz soruyu ona da yönelterek giriyoruz söze.

“Günümüzde kutlamayı unuttuğumuz anlar, durumlar, duygular neler?” diye soruyoruz. “Hayatta olmak ve sağlıklı nefes almak. Bunların farkına vardığım her an kutlamaya değer. Bu kutlamayla kastettiğim sadece kalabalık büyük partiler değil; güzel bir uykudan uyanıp gökyüzüne, denize, kuşlara bakıp sahip olduklarımız için teşekkür etmek, olduğumuz insanı takdir ve tebrik etmek gerek. Hayat hızla akarken benim kutlamayı en çok unuttuklarım bunlar” diyor Bilgiç.

1 thought on “Ertugrul actress Esra Bilgic goes viral on the Internet with new bold photos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *